Projektai

Bendruomenė siekdama stiprinti bendruomenės gyventojų sutelktumą ir  bendruomeniškumą,  bei gerindama mūsų gyvenimą kaime, rengia ir įgyvendina įvairius  projektus.

2020 METAI

Projektas „Tradicinė kraštiečių ir duonos šventė – ONINĖS, finansuojamas ŽŪM, pagal veiklos sritį „Renginių organizavimas“

Įgyvendinus šį projektą surengta tradicinė kraštiečių ir duonos šventė Oninės, kurių metu koncertavo grupė „Lietuvaičiai“, vaikus pradžiugino Putų šou, suorganizuota amatininkų mugė, pravestos sportinės varžybos.

Paramos suma 1500 Eur.

Projektas „Prisijaukink technologijas“

Dalyvaudami  projekto „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ bendruomenių įtinklinimo konkurse,  Jurgėnų  kaimo bendruomenė igyvendina projektą „Prisijaukink technologijas“

Projekto idėja – sukurti Jurgėnų kaimo bendruomenės mini internetinę svetainę, kuri toliau tobulintu jau esamas bendruomenės paslaugas perkeliant į elektroninę erdvę. Kad ši įdėja būtų įgyvendinta reikalingi kompiuteris ir skaitmeninis foto aparatas.

Projekto tikslas – sukurti Jurgėnų kaimo bendruomenės mini svetainę, kurioje  bus galimybė pristatyti kaimo ir bendruomenės istoriją, veiklą, dalintis naujienomis ir informacija ne tik tarp bendruomenės narių, bet ir platesnei auditorijai.

Paramos suma – 1000 Eurų.

Projektas „Psichinės sveikatos stiprinimas bendruomenėje“, finansuojamas Pasvalio raj. savivaldybės lėšomis (vykdomas)

Bendruomenės gyventojams vyko molio  terapijos užsiėmimas „MOLIO TERAPIJA EMOCIJŲ VALDYMUI“, kurį vedė psichologė Daiva Čeponienė.

Vyko paskaita „SVEIKATA – TAI RŪPESTINGAS, NATŪRALUS IR DARNUS GYVENIMAS“, kurią vedė sveikuolė, knygų autorė, Žolinčių akademijos prezidentė Danutė Kunčienė. Susitikimo metu sužinojome kaip stiprinti sveikatą natūraliomis priemonėmis, išmokome savimasažą, draugiškai gaminome „Vienybės druską“, susipažinome su lektorės išleistomis knygelėmis.

Lapkričio 04d. 17 val. 30 min.. vyks psichologo Nerijaus Oginto paskaita „Kaip valdyti emocijas ir sveikai gyventi“.

Bus nupirktos šiaurietiškos lazdos ir suorganizuoti mokymai kaip jas naudoti.

Paramos suma 750,00 Eur.

Projektas „Aktyvi kultūrinė ir švietėjiška veikla bendruomenėje“,  finansuojamas Pasvalio raj. savivaldybės lėšomis

Projekto tikslas: Stiprinti bendruomenės gyventojų sutelktumą, stiprinti bendruomeniškumą, organizuoti turiningą laisvalaikio praleidimą, daugiau bendrauti, pajusti bendravimo džiaugsmą ir aktyvaus gyvenimo naudą bei sudaryti deramas sąlygas dalyvauti aktyvioje bendruomenės kultūrinėje ir švietėjiškoje veikloje.

Uždaviniai. Įsigijome elektrine viryklę bei termosą.

Paramos suma 303,00 Eur.

Projektas „Tradicijų ir bendruomeniškumo puoselėjimas – tvirtos bendruomenės pagrindas“, finansuojamas Pasvalio raj. savivaldybės lėšomis

Projekto tikslas: stiprinti bendruomenės tarpusavio ryšį, kurti patrauklią kultūrinę aplinką bendruomenėje.

Projekto uždaviniai:

  1. Stiprinti bendruomenės materialinę bazę – įsigijome išskleidžiamą lauko palapinę, bei šviesos įrangą – prožektorius.
  2. Suorganizavome tradicinę duonos šventę Onines.
  3. Ugdyti bendruomeniškumą, į veiklų organizavimą įtraukiame kuo daugiau įvairių amžiaus grupių vietos gyventojų.

Paramos suma 600,00 Eur.

Projektas „Svajok, surask, pažink“, finansuojamas Pasvalio raj. savivaldybės lėšomis

Suorganizavome ekskursiją „Svajok, surask, pažink“, kadangi norėjome  parodyti vaikams, jog pasaulis tai nėra vien jų kiemas, kad pasaulis  yra labai platus ir kad vaikai tam pasauliui labai reikalingi. Jonavoje Lokės pėdoje aplankėme įsikūrusią Pepės vilaitę, kur susipažinome su visų gerai žinomu švedų rašytojos Astridos Lindgren personažu – Pepe, Dumsių girioje aplankėme žemyninę smėlio kopą, laivu plaukėme Nemuno vingiais, aplankėme Kauno zoologijos sodą, pabuvojome prie Kauno marių.

Paramos suma 600,00 Eur.

Į viršų